Wewnętrzne schody drewniane

Zdecydowanie najczęściej podejmowanym wyborem do wnętrza domu są klasyczne, drewniane schody. Klasyczne jednak, wcale nie oznacza nudne, ani sztampowe. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć naprawdę bardzo wiele ciekawych, oryginalnych i pięknych modeli. Wielu ludzi błędnie, nie widzi w schodach możliwości urozmaicenia wnętrza, dodania charakteru czy dekoracji. Wydaje im się, że ten element, ma po prostu służyć połączeniu dwóch pięter i nic więcej - tymczasem my chcemy to zmieniać. Chcemy pokazać, że wybierając odpowiednią metodę i materiały można naprawdę wiele dodać do ogólnego efektu.
schody-4

Ile kosztują schody drewniane wewnętrzne?

Cena wewnętrznych schodów drewnianych jest zawsze uzależniona od bardzo wielu czynników. Warto już na etapie budowy domu zaplanować jak mają wyglądać schody. Zależnie od tego czy będą one spiralne, proste, jednobiegowe, łamane czy jeszcze inne należy przeznaczyć na nie odpowiednią ilość miejsca lub wzmocnić sufit. Czasem przeciwnie, można zrezygnować ze stawiania kolumn w przypadku niektórych rodzajów schodów, ponieważ same w sobie są one wspornikiem dla stropu. Ceny drewnianych schodów wewnętrznych wahają się od kilku do kilkunastu tysięcy – w zależności od użytych materiałów oraz poziomu skomplikowania konstrukcji. Nasza stolarnia stawia na najniższe możliwe ceny i najwyższą jakość!

Barierki – dekoracja czy przeżytek?

Ile osób tyle opinii. Są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie schodów bez barierki. Często nie jest to spowodowane nawet kwestią gustu czy wystroju, tylko tym, że są starsi, mają problemy z utrzymaniem równowagi, lęk wysokości, małe dzieci w domu czy jeszcze inny powód, który jest dużo ważniejszy niż estetyka. Wiemy, że taki model zdaje się nie pasować do niektórych wnętrz, na przykład tych urządzonych w nowoczesnym guście. Możemy jednak Państwu zagwarantować, że robimy wszystko co w naszej mocy, żeby łączyć jakość z bezpieczeństwem i dobrym stylem. Produkowane przez nas barierki na wewnętrzne drewniane schody, są wykonywane z tak wielu różnych rodzajów materiałów, kolorów, że dosłownie każdy może cieszyć się wymarzonym wnętrzem, a także oparciem i bezpieczeństwem jakie daje barierka. Co więcej, dobrze wykonana balustrada, zaprojektowana z pomysłem, może być doskonałym uzupełnieniem korytarza i piękną dekoracją.

Schody wewnętrzne drewniane na beton

Oferujemy Państwu wiele typów schodów drewnianych wewnętrznych, między innymi pojedyncze stopnie mocowane na bazie betonowego kształtu schodów. Jest to bardzo klasyczne rozwiązanie, które daje wiele możliwości późniejszej dekoracji. Przestrzeń pionowa pomiędzy każdym schodkiem, pozostaje niewypełniona drewnem, co pozwala na pomalowanie jej farbą, oklejenie fototapetą lub stworzenie artystycznego malunku.

Ponadto ten typ drewnianych schodów wewnętrznych jest wyjątkowo solidny i stabilny. Nie trzeba się również obawiać uginania, trzeszczenia ani innych przykrych niespodzianek, które miewają miejsce przy schodach wykonanych w całości wyłącznie z drewna.

Wszystkie rodzaje produkowanych przez nas schodów wewnętrznych drewnianych są najwyższej jakości. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby drewno z którego korzystamy nigdy nie było uszkodzone lub źle obrobione. W produkcji wewnętrznych drewnianych schodów, bardzo ważny jest wybór odpowiedniego drewna, a następnie poprawne przygotowanie go, pomalowanie, zaimpregnowanie i sklejenie. Drewno wewnątrz domu musi być odporne na częste ogrzewanie, a niejednokrotnie nawet bezpośrednie sąsiedztwo grzejnika. Takie warunki są wyzwaniem, jednak nasze wieloletnie doświadczenie i rozległa wiedza pozwala na radzenie sobie z takimi i wiele większymi przeciwnościami losu.

Galeria prac wewnętrznych schodów drewnianych