Tanie Schody drewniane do Twojego domu

Łącząc nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji schodów drewnianych z zadowoleniem naszych klientów, jesteśmy w stanie wykonać jak najbardziej wysublimowane projekty schodów drewnianych i tym samym stworzyć niepowtarzalny klimat każdego wnętrza. Schody drewniane Będą nie tylko funkcjonalne i praktyczne ale staną się również ozdobą Twojego domu. Tanie schody drewniane tylko z nami!
schody-4

Tanie Schody drewniane Kraków – Myślenice – Małopolska

Na etapie budowy każdego domu przychodzi długo wyczekiwany moment, kiedy oprócz zwykłych szarych ścian i podłóg, mamy możliwość tchnąć w niego trochę życia, ciepła oraz zrealizować w nim swoje aranżacyjne marzenia. Wtedy to, oprócz wyboru posadzek i wykończenia ścian, przychodzi nam zastanowić się nad wyglądem schodów prowadzących na piętro lub do wnętrza budynku. Niestety te, które oferowane są w marketach budowlanych, nie będą zawsze idealnie odpowiadać naszym potrzebom i wyobrażeniom. I wtedy pojawiamy się my. Nasza firma podejmie się realizacji schodów, które będą współgrały zarówno z Państwa marzeniami, jak i stylistyką panującą w domu.

Schody drewniane – Jak przebiega realizacja?

Po kontakcie z Państwa strony oraz przedstawieniu podstawowych oczekiwań dotyczących realizacji, umawiamy się na spotkanie na miejscu docelowego montażu schodów. Podczas wizji lokalnej, która odbywa się w wyznaczonym przez Państwa miejscu przewidywanej realizacji schodów, dokonujemy niezbędnych pomiarów, a także sprawdzamy, jaki typ konstrukcji będziemy mieli możliwość zainstalować w Państwa domu. Do Państwa należy ostateczna decyzja, my przedstawimy swoje propozycje, poprzednie realizacje oraz jakie możliwości do montażu schodów daje Państwa wnętrze. Na tym etapie dochodzi również do ustalenia ceny za schody drewniane.

Jeśli wszystkie kwestie zostały szczegółowo ustalone, przystępujemy do produkcji schodów. Materiał, z którego wykonywane są schody również może być wybrany przez Państwa, spośród tych, które mamy do dyspozycji. Stolarz przygotowuje szczegółowy projekt schodów. A wszystkie jego elementy produkowane są w naszym warsztacie. To w nim docinamy je, szlifujemy, sklejamy, a na końcu oczywiście lakierujemy. Procedura przebiega podobnie zarówno w przypadku schodów wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Z tak przygotowaną konstrukcją udajemy się do Państwa na miejsce realizacji. Schody w częściach składane są tutaj w jedną całość. Po montażu – który w zależności od stopnia skomplikowania schodów trwać może nawet kilka dni – mogą Państwo korzystać i cieszyć się z nowego mebla.

Nasz firma podejmuje się realizacji schodów wewnętrznych i zewnętrznych. Posiadamy najwyższej jakości materiały, w konkurencyjnych cenach.

Schody drewniane zabiegowe

Schody drewniane, które z reguły częściej montuje się wewnątrz domów. Najczęstszym wybieranym modelem schodów są oczywiście schody zabiegowe. Prezentują się szczególnie pięknie w domach dużych i przestrzennych. Ich cechą charakterystyczną jest łamany kształt, co sprawia, że nie w każdym domu możliwy jest ich montaż – mogą zajmować dużo przestrzeni. Najczęściej montowane są schody zabiegowe w wersji dwubiegowej, czasem również z podestem.

Schody zabiegowe to świetne rozwiązanie dla dużych domów. Nie jest tu powodem jedynie ich potrzeba większej przestrzeni, ale również fakt, że mogą one stanowić oparcie dla stropu, co jest szczególnie pożądane zwłaszcza w przypadku większych konstrukcji. Jeśli nie chcą Państwo w głównym pomieszczeniu swojego dużego domu stawiać dodatkowych kolumn, schody zabiegowe z pewnością sprawdzą się tutaj idealnie.

Schody drewniane zewnętrzne

Schody zewnętrzne dopasowuje się do budynku już na etapie jego projektowania. Pozwala to na właściwe zwymiarowanie ich elementów składowych. Ten rodzaj schodów wymaga zazwyczaj swojego własnego fundamentu. Nie opierają się one na gruncie. Najczęściej wybieranymi schodami zewnętrznymi są oczywiście te o biegu prostym, chodź zdarzają się również inne realizacje. Drewno używane na okładzinę schodów zewnętrznych jest odpowiednio impregnowane.