Proste schody drewniane

Proste schody drewniane są doskonałym rozwiązaniem do wąskich korytarzy, w których trzeba liczyć się z ograniczoną ilością miejsca. Zarówno w mieszkaniach, kamienicach jak i małych domach dobrze sprawdzi się ten model. Schody proste są proste w wyglądzie, konstrukcji i montażu. Nie ma tam szczególnych utrudnień, a wszystko można zrobić szybko i łatwo.

Prostota oczywiście w żadnym razie nie oznacza czegoś gorszego, ani nie ogranicza tego rodzaju schodów jedynie do jednego rodzaju wnętrz. Równie dobrze, schody drewniane proste sprawdzą się w dużym domu czy budynku użytku publicznego. Szczególnie jeśli zdecydują się Państwo nadać schodom nieco szerokości, będą wyglądały one niezwykle efektownie.

schody-4

Wymiary i cena schodów prostych drewnianych

W naszej stolarni przykładamy dużą wagę do indywidualnego podejścia do każdego klienta. W związku z tym oferujemy osobny dobór odpowiednich wymiarów dla każdej osoby. W zależności od potrzeb, zasobów finansowych, powierzchni jaką klient ma do dyspozycji, wymiary będą różne. Nasi eksperci zawsze szukają najlepszego kompromisu pomiędzy minimalną powierzchnią, a wygodą podczas korzystania ze schodów.

Cena schodów prostych jest jedną z najniższych. Takie schody można wykonać już za kilka tysięcy złotych. Ze względu na swoją prostotę, również w budowie, są jednym z najtańszych modeli schodów.

Galeria prac prostych schodów drewnianych